Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Hangzhou Tiger i trajtimit të ujit Equipment Co, Ltd, është themeluar në vitin 2004. Produktet kryesore janë strehim filtër dhe RO çelik sistemet e strehimit qese të tilla filter, fishek filtër strehimit, sterilizues UV, multi-fishek filtër strehimit, multi-qese filter strehim , tanke softener, tanke multi-media, çelik RO membrana housings, sistemet e çelik RO për aplikimet komerciale.

Përmes 15 viteve të zhvillimit, kompania Tiger ka mbuluar shitjet mbi shumicën e vende si Indonezia, Malajzia, Vietnami, Tailanda, India, Lindja-lindje, UK, Francë ...

LAJME

Pse na zgjodhet ne?

Kompania TiTiger ka mbuluar pjesën më të madhe të Azisë, Juglindore Azia e tregut, Malajzia, Indonezia, Vietnami, Tailanda, India etj Dhe në vitet e fundit, kompania Tiger ka marrë një këmbë në Evropë dhe Afrikën treg. Ne kemi agjent i vetëm për pjesën më të madhe mbi areas.Please na kontaktoni për diskutim të mëtejshëm.

Australisë INTERNATINAL WATER KONFERENCA & EKSPOZITE
Hangzhou Tiger Water Treatment Equipment ...
Filipinet ekspozitë të trajtimit të ujit
Hangzhou Tiger Water Treatment Equipment ...